Opole, ul. Semaforowa 16
tel./fax: 77 456 38 34
e-mail: info@hylatransport.pl
 
  

  
   
  
 
Foto

Nasza firma jest odpowiedzialna społecznie 

Współczesne trendy i zmiany zachodzące w otoczeniu wskazują na to, że społeczna odpowiedzialność będzie odgrywać coraz większą rolę w tworzeniu gospodarczej rzeczywistości. Wzrasta funkcja niematerialnych czynników w kształtowaniu wartości przedsiębiorstwa, zwiększa się także świadomość społeczna. Dobrą opinię buduje nie tylko doskonała jakość i bezpieczeństwo pracy, ale także relacje firmy z otoczeniem i wielokierunkowa działalność na rzecz lokalnego środowiska i wsparcie dla potrzebujących.

Nasza firma zmierza do przekonania otoczenia, że HYLA TRANS jest odpowiedzialna społecznie. Reagujemy na potrzeby lokalnego środowiska poprzez m.in.
  • pomoc lokalnym szkołom i przedszkolom;
  • pomoc fundacjom i stowarzyszeniom;
  • pomoc osobom indywidualnym.Załączniki:
 
HYLA TRANS FIRMĄ ROKU 2016
Szanowni Państwo,
jest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas XV Gali Biznesu nasza firma otrzymała tytuł Firmy Roku 2016  w kategorii Przedsiębiorstwo. Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, gdzie miało miejsce wydarzenie gościło przedstawicieli przedsiębiorstw, które szczególnie zasługują na uznanie w regionie. Tegorocznym współorganizatorem konkursu była Fundacja Rozwoju Śląska oraz Izba Gospodarcza "Śląsk". Patronatem honorowym objął inicjatywę Marszałek Województwa Opolskiego - Pan Andrzej Buła.
Więcej w zakładce "Firma Roku 2016"- www.hylatransport.pl/web.n4.

. 


 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

Opole, ul. Semaforowa 16, tel./fax: 77 456 38 34
e-mail: info@hylatransport.pl
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS